Fórum (vendégkönyv)

Új bejegyzés a vendégkönyvbeÚj bejegyzés a vendégkönyvbe:

vendég     12 november 2014 19:54 |
Nem csak Nyír...on csapolják meg a közmunkások bérét. Nálunk például be sem hívják az emberkét, aláírják helyette a munkaszerződést, de még a bérjegyzéket is. Van olyan dolgozó aki táppénzen volt, a táppénzes papírját elszakították, löktek neki egy kis pénzt a többit pedig eltették. Két jelenléti ívet vezetnek, egyet a MÁK nak, egyet pedig maguknak, és annak megfelelően itt is leemelik a dolgozók bérének egy részét. Van aki hosszabb ideig volt táppénzen, a bérjegyzéke természetesen nem az Ő aláírásával ami bizonyítható is kifizetésre került. Téppénz el sem volt számolva. Az emberek itt is háborognak, de megfenyegetik őket, ha nem hallgatnak, nem hívják be őket a közmunka programba.

réka     17 október 2014 09:21 |
Jó az oldal,réka

Cseka     01 december 2010 15:28 |
Kedves Bizakodó! Teljesen jogos a hozzászólása. Sajnos, nem jutunk el mindig mindenhová, ahová szeretnénk, de igyekezni fogok, megígérem. És persze örömmel fogadunk minden segítséget, ötletet.
Köszönettel:
Cservenyák Katalin

Bizakodó     01 december 2010 12:31 | Nyíregyháza
Kedves Beez!
Kezdetektől követem nyomon a magazin életútját.
Hiánypótló, időnként kifejezetten exkluzív tartalma miatt minden nap benézek ide.
Azonban a viszonylag hosszú idő elteltével sem tudtam rájönni a lap szerkesztési elveire, tartalmi logikájára.
Teljesen estelegesnek, véletlenszerűnek látom azt, hogy a nyíregyházi közéletében mi az ami eléri a szerkesztő ingerküszöbét.
Érthetetlen számomra például, hogy a közgyűlés munkájáról időként szinte jegyzőkönyvi hűséggel számol be és van amikor tudomást sem vesz az aktuális közgyűlésről, mint például a legutóbbiról.
A lap tudósítása, véleménye estenként zsínórmértékként fogadható el, máskor meg hiába várja az olvasó a történésekről a cikket.
Tudom, magánlap és azt tesz, azt ír amit akar, vagy amihez kedve van. Ezt már olvastuk itt, de azért mégis jó volna ha egy kicsit naprakészebben, rendszeresebben, tájékoztatná ez az orgánum a nyíregyháziakat. Mert ez a lap nagyon jó, csak az a baj vele, hogy úgy működik, mint egy időszaki kiadvány.
Persze így is rákattintok a jövőben is.

Cseka     28 november 2010 12:27 |
Kedves Barátaink, Olvasóink!
A BEEZ közel kétéves fennállása óta működik az oldalon a vendégkönyv – bizalmi alapon – úgy, hogy eddig senki nem élt vissza azzal, hogy itt regisztráció nélkül lehet véleményt mondani. Ma azonban valami eltörött, ezért úgy döntöttünk, mostantól a vendégkönybe csak előzetes moderálás után kerülhetnek fel hozzászólások. Azok megértését kérem emiatt, akik eddig is tiszteletben tartották mások személyiségi jogait, nem személyeskedtek és nem a mások bántása, sértegetése volt a céljuk, amikor itt véleményt alkottak. Remélem, ez nem tartja vissza őket a hozzászólástól.

Köszönettel:
Cseka

Cseka     28 november 2010 11:50 |
Kedves Hozzászólók! A legutóbbi két kommentet töröltem. Eddig itt nem volt divat a személyeskedés, és ezután sem lesz. Ez egy magánpénzből működő honlap, konkrétan az enyém. Ahogy nekem, úgy mindenkinek lehetősége van blogot, vagy saját weboldalt indítani. Én ezen az oldalon nem kívánok a személyeskedésnek helyet adni. Sosem tartottam bátor dolognak, ha valaki egy nicknév mögé bújva megmondta a "tutit".
Köszönöm a megértést.
Cseka

eke     28 november 2010 10:30 |
-- hozzászólás törölve --

yard     28 november 2010 01:32 |
-- hozzászólás törölve --

Cseka     27 november 2010 22:40 |
Kedves Yard! Hát, ha már megint (vagy még mindig itt tartunk), akkor elárulok valamit. Akármilyen hihetetlen, de Hámoriné Rudolf Irénre én hasonlítok a legjobban. Már olyan is előfordult (nem is egyszer), hogy összekevertek bennünket az utcán. Becsszó! Pedig nem vagyunk rokonok. Én ezen a ki kinek a rokona témán már szívesen túllépnék. Se az értelmét, sem a célját nem látom. Valaki egy másik honlapon lehet, hogy viccből bedobta ezt az ostobaságot, amire néhányan lecsaptak, miként a héja. És azóta úgy tűnik, mintha csak ez lenne a fontos. Nem is értem az egészet. Az, hogy közben a bicikliúttal, a kiskörút folytatásával meghalt a Szent István utca, látjuk, mi történt a Széchenyi utcai fákkal, mind nem érdekes, mert még mindig nem tudjuk, ki kinek a rokona. Úgy döntöttem: itt és most lezárom a ki kinek a rokona játékot, és ezt kérem mindenkitől. Képet pláne nem teszek föl.
Már bocsánat, de én ebben nem leszek partner.

yard     27 november 2010 05:21 |
Csak rá kell nézni a két Rudolf-ra. Olyanok mint két tojás! Persze nyilván csak az őszi szél okozta a hasonlóságot :)
Kedves Katalin! Önnek van fotója Hámorinéról? Jó volna őket egymás mellé kitenni a főoldalon "Ki tud róluk valamit?" felirattal! Jut eszembe, Hámoriné múltjáról sem lehet tudni semmit, pedig legalább 10 éve önk. cégvezető. Vagy csak én vagyok tudatlan? :) Nyilván talpig becsületes úrihölgy, mi sem bizonyítja jobban, hogy még eddig az ügyészség sem vádolta meg! :) Régen mi is volt ő?!

bejegyzés a vendégkönyvben