Már bocsánat, ezt majd mi eldöntjük

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

bizzenések - BIZzenések

Olvasok gazdasági, tudományos, politikai elemzőket. Lehet velük egyetérteni, közömbösen tudomásul venni a véleményüket, és lehet fejet csóválni.
Kicsit furcsán érzem magamat, amikor egy "idegenből hazamenekült", korábban a diktátor seggét nyaló filozófus a választott hazáját, annak vezetőit "vármegyei, járási, szolgabírói nívó; piás, züllött, nőgyűlölő, provinciális, ostoba, népellenes szar"-nak nevezi.
Vissza lehet menni, kedves uram, ide senki nem hívta!

Dari

Hozzászólások (2)
2 2009. június 11. csütörtök, 19:42
Kedves Oké!
Mindenki beletartozik a "mi"-be, aki itt él. Nincs első- és másodosztály.
A véleménynyilvánítás mindenkinek joga, a csepülés is, csak az éppen az önmagáról kiállított bizonyítvány is egyben. Aki pedig tollat ránt, ne féljen más tollától (kicsit átköltve az eredetit)!
Erről jut eszembe: Van még egyáltalán joga a tanárnak, az iskolának ahhoz, hogy bizonyítványt adjon?
1 2009. június 11. csütörtök, 12:58
Nem tudom, kiről lehet szó, de én is furcsán érzem magam, amikor ilyen hozzászólást olvasok. Ki az a mi? Vannak elsőosztályú és másodosztályú magyar állampolgárok? És ki hivatott eldönteni, hogy ki hová tartozik? Vajon hanyadiziglen kell ebben az országban élni, hogy valakit megillessen a szabad véleménnyilvánítás joga? Mely véleménnyel egyébként egyáltalán nem értek egyet én magam sem.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: