Szállás Nyíregyházán!!! Jöjjön Sóstóra nyaralni!

Helyi hírek - Legfrissebb

Nyaralást tervez Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőn? Szállást keres? Megtalálta! Várom a DéeL apartmanban, ahol egy öttagú család kényelmesen pihenhet. Teljesen önálló ház (egy nagyobb és egy kisebb szoba, konyha, fürdőszoba, hatalmas, fedett terasz), tágas kertben, senki nem zavarja a család nyugalmát.

Cím: Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Jupiter utca 10.

Hívjon a következő telefonszámon: 70-933-98-20

Hozzászólások (4)
4 2018. október 12. péntek, 11:41
Raymond Doison
We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.

We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A)
2. Total Face Value: Eur 1 MIN and Eur 5B MAX (Five Billion USD).
3. Issuing Bank: HSBC, London or Deutsche Bank Frankfurt or any Top 25 WEB
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.
6. Delivery: SWIFT TO SWIFT.
7. Payment: MT-103.
8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

All relevant business information will be provided upon request.

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information.

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
Whatsapp : +44 7459 947744
3 2018. szeptember 20. csütörtök, 01:33
Hello, Josef Lewis vagyok. Egy elismert, törvényes és akkreditált hitelező. Mindenféle hitelt rendkívül gyorsan és egyszerűen adunk ki, személyi kölcsön, autóhitel, otthoni hitel, diákhitel, üzleti kölcsön, feltalálói kölcsön, adósságkonszolidáció stb. ajánlatunk..

E-mail: progresiveloan@yahoo.com
Call / WhatsApp: +16626183756
Webhely: https://progresivefunding.wordpress.com
2 2018. augusztus 27. hétfő, 13:01
Raymond Doison
We are project funder as well as financial lender,We have BG/SBLC, specifically for BUY/LEASE at a leasing price value Issuance by HSBC London and other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding.

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing, please let me know if you are interested in any of our services, by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+1%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+1%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
1 2018. július 11. szerda, 14:50
Ryan
Helló !

Szüksége van egy törvényes és gyors hitelszolgálatra?
Jelenleg 3% -os hiteleket kínálunk mindenféle, üzleti kölcsönök, személyi kölcsönök, autóhitelek, mezőgazdasági kölcsönök vagy projektfinanszírozás terén? Kölcsönöket nyújtunk cégeknek és magánszemélyeknek világszerte, adósságkonszolidációban, még akkor is, ha van ilyen
alacsony hitelminősítések és nehézségekbe ütközik a helyi bankok vagy pénzügyi intézmények kölcsönzése? , és most nehézségekbe ütközik a bankjával vagy más pénzintézetekkel? Sürgős hitelre van szüksége, ha igen
(ryanloaninvestment001@outlook.com) adunk minden típusú kölcsönöket.

Jelentkezzen be most, és sürgősen kapja meg készpénzt!

* Hitelezni 5000 és 50 000 000 dollár között
* Válasszon 1 és 30 év között visszafizetni.
* Rugalmas kölcsön feltételek.

Mindezek a tervek és még több, lépjen velünk kapcsolatba.

vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailen keresztül: a hitelező cég, aki támogatott nekem itt a kapcsolattartási adatok (ryanloaninvestment001@outlook.com)

Üdvözlettel
vezetés