Fegyverkiállítás nyílik a múzeumban

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Programajánló - Programajánló

Ahol a géppisztoly a vitapartner „ címmel nyílik új, időszaki kiállítás április 1-jén, 11 órakor a Jósa András Múzeumban.

A 100 éves géppisztoly történetét mutatja be a Jósa András Múzeum fegyverkiállítása részint saját gyűjteményéből, de legfőképpen a Hadtörténeti Múzeum anyagából. 18 gépfegyver reprezentálja az I. világháború végétől az 1980-as esztendőkig érvényes fegyvergyártást.
A II. világháború idején európai hadszíntereken voltak használatosak a kiállított tárgyak katonai példányai.
Az augusztus végéig látogatható kiállítás alkalmat ad arra, hogy a Hadkiegészítő Parancsnokság és a Jósa Múzeum tablói nyomán megismerkedjenek a látogatók a fegyverek szerkezetével, illetve diákok oktatási jellegű foglalkozásaihoz is alapot ad.
A tárlatot Sille Árpád őrnagy, a MH Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság Nyíregyházi Irodavezetője nyitja meg, köszöntőt mond Mohácsi Endre, a kiállítás kurátora.

Hozzászólások (1)
1 2018. augusztus 31. péntek, 10:53
Josef Lewis
Jó napot, Josef Lewis vagyok. Egy elismert, törvényes és akkreditált hitelező. Nagyon gyorsan és egyszerűen nyújtunk kölcsönöket, személyi kölcsönöket, autóhiteleket, otthoni hiteleket, diákhiteleket, üzleti kölcsönöket, feltalálói kölcsönöket, adósságkonszolidációt. stb.

Kapjon engedélyt egy üzleti vagy egyéni hitelre ma, és szerezzen pénzeszközöket ugyanazon a alkalmazási héten. Ezek a személyes kölcsönök jóvá lehet hagyni, függetlenül a hitelezéstől, és sok boldog ügyfelünk van, aki támogatja ezt a követelést. De nemcsak megkapja a szükséges kölcsönöket; akkor a legolcsóbb lesz. Ez a mi ígéretünk: Garantáljuk a legalacsonyabb kamatlábat minden olyan kölcsön esetében, amely ingyenes fedezetet nyújt.

Törekszünk arra, hogy pozitív tartós benyomást hagyjunk ügyfeleim elvárásainak túllépése során. Célunk, hogy méltósággal és tisztelettel kezeljük, miközben a legmagasabb minőségi szolgáltatást időben biztosítjuk. Nincs szükség társadalombiztosításra, és nem szükséges hitelesítési ellenőrzés, 100% -os garancia. Kérjük, azonnal válaszoljon az alábbi részletek alapján, ha érdekel a kölcsön, és mentes a csalásoktól.

E-mail: progresiveloan@yahoo.com
Call / WhatsApp: +16626183756 köszönöm
Webhely: https://progresivefunding.wordpress.com


..;

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: