Showderes lett egy nyíregyházi "bankár"

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Híres nyíregyháziak - Híres nyíregyháziak

 

Nappal milliárdokkal bánik, este pedig stand up-ol és rap-pel az első nyíregyházi humorista

A nyíregyházi Horváth Gáborról sokáig nem gondolták volna kollégái, hogy nemcsak a pénzhez, de poénokhoz is ért.

 

Három évvel ezelőtt úgy gondolta a bankár, hogy a pénzügyi világ kihívásai után valahol levezeti a stresszt esténkként. Szerencsére nem az Y generációra jellemző legegyszerűbb utat, a mulatozást választotta, hanem a mulattatást. Horváth Gábor a Komédia Stúdió Humortársulathoz jelentkezett, akik minden évben megrendezik a Humortechnikum elnevezésű versenyt. A határidőből ugyan kifutott, de mivel a társulat művészeti vezetője Orosz György látott benne fantáziát, elkezdett vele foglalkozni versenyen kívül. Eleinte a társulat budapesti klubjaiban állt színpadra, majd bemutatkozott a Rádiókabaréban, ma már túl van több száz fellépésen, és mentora tanácsára jelentkezett a Showder Klubba is, ahol azonnal szerződést ajánlottak neki, így már egy egész ország megnézheti, hogy egy bankár mennyire vicces a pénzintézet falain kívül. Horváth Gábor nyíregyházi emlékeit is felidézi a műsorban, de szól arról is, hogy milyen egy vidéki élete a fővárosban. Április 11-én kiderül, hogy mindezt mivel tudja még megfejelni, ugyanis a stand up mellett rap betétekkel fűszerezi az előadását.

 

 

 

 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: