Holdvilág és csillagfény

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Programajánló - Programajánló

Könnyed, tavaszváró, átmozgató esti sétára invitálja az érdeklődőket március 8-án, kedden 18 órától a Zöld Kerék Egyesület. Találkozó Nyíregyházán, a Sóstói úti Tölgyes Étterem mellett.

A gyalogtúra az erdei tornapályán át, az esti fényekben pompázó Sóstói tavakhoz vezet. A túra izgalmasnak ígérkezik, hiszen a sötét erdőben megtett út sokak számára újszerű élményt adhat. Intenzívebben átélhetjük ember és természet kapcsolatát, érzékszerveink felerősödését. Mindezt pedig tehetjük egy vidám, barátságos csapat tagjaként. A hangulat fokozásaként a hölgy résztvevőknek a szervezők kellemes meglepetéssel is szolgálnak, nőnap alkalmából.
BAKANCSOT FEL!
Információ: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , 70/220-38-85

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: