Böbe "babája"

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Helyi hírek - Legfrissebb

Keresik a nevét az ország egyedüli borjúfóka bébijének. Nemrég ugyanis a Nyíregyházi Állatparkban Böbe, a borjúfóka mama egészséges utódnak adott életet. Múlt héten a kis elefánt kapott nevet látogatóktól, most szintén várják a névjavaslatokat, hogy a borjúfókát is lehessen becézgetni.

 

A névadásnál szabad a gazda, bár előnyben részesítik majd a B betűvel kezdődőket, mert a kis állat anyja Böbe, apja Beni. A nagy tesó nevét is a látogatók javaslatai alapján választották a gondozók 4 évvel ezelőtt, Ő Barack lett-mert kicsi, édes és gömbölyű volt. A neveket 2015 augusztus 12-ig várják itt: Borjúfóka névadó - http://www.sostozoo.hu/borjufoka-nevado

A fóka trénerek a beérkezett javaslatokból kiválasztják majd a kicsihez legjobban illőt és augusztus 16-án - a kis borjú 1 hónapos korában- névadó ünnepség keretében elnevezik. A fókabébi születéséről készült videó itt látható.

 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: