Zökkenőmentesebb lehet a buszos határátlépés

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

közbizt - közBIZtonság

Előzetes bejelentkezés – gördülékeny határátlépés ukrán viszonylatban

Új kezdeményezéséként e-mailen vagy faxon lehet előzetes bejelentést tenni az ukrán viszonylatban ki-, illetve belépésre jelentkező autóbuszok határátlépésének gördülékenysége érdekében a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Záhonyi és Beregsurányi Határrendészeti Kirendeltségein - közölte Fülöp Gergely szóvivő.

 

A tervezett határátlépést legalább 24 órával megelőző bejelentést Záhony esetében a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. vagy az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címeken, illetve faxon a +36-45-525-161 telefonszám 78-65-ös mellékén, Beregsurány esetében az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címen és a +36-45-570-167 fax számon lehet megtenni.

A bejelentésnek tartalmaznia kell a határátkelőhely megnevezését, az átkelés időpontját, az autóbusz forgalmi rendszámát, az utasok létszámát és állampolgárságát (személyes adatok nélkül).

Az előzetes bejelentés nem jár soron kívüli határátlépéssel, mindössze lehetővé teszi, hogy a határrendészek felkészüljenek a nagyobb létszámú utas zökkenőmentes ellenőrzésére - tette hozzá Fülöp Gergely.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: