Vasúttal féláron a TerraPlazára

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

biztos - biztos

A MÁV-START Zrt. ötven százalékos alkalmi menettérti kedvezményt biztosít bármely belföldi állomásáról a Budapest-Keleti, a Nyugati, a Déli pályaudvarra valamint Kelenföld állomásra, a 2013. április 14-én megrendezésre kerülő TerraPlaza állatexpóra utazóknak - tudatta közleményben a MÁV-START Zrt.

Immár kilencedik alkalommal rendezik meg a TerraPlaza egzotikus élőlény kiállítást és vásárt, ahol a terraristák és akvaristák igazán otthon érezhetik magukat. A látogatók a különleges élőlények mellett megcsodálhatják az ELTE biológia és paleontológia gyűjteményét és ásványmúzeumát is az intézmény oktatóinak idegenvezetésével.

A rendezvényre vasúttal érkezők a menetjegyeiket bármely MÁV-START belföldi pénztárban megválthatják. A kedvezményes árú alkalmi menettérti jegyekkel való utazás legkorábban a rendezvényt megelőző napon, április 13-án éjféltől kezdhető meg. A visszautazást a rendezvényt követő napon, április 15-én éjfélig be kell fejezni. Az alkalmi menettérti jegy visszautazásra csak akkor érvényes, ha azt visszautazás előtt, a rendezvény információs pultjánál 10:00-17:00 óra között lebélyegeztetik.

A rendezvény helyszíne: ELTE TTK Déli tömb,1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C

További információk a www.mav-start.hu honlapon.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: