Telt ház van az állatotthonban

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Gazdikereső - Gazdikereső


Zsúfolásig megtelt a Nyíregyházi Állatotthon. Több kutyát nem tudnak befogadni és elhelyezni.

Az Állatotthon eddig is folyamatos telt házzal üzemelt, soha nem volt a létszám a befogadóképességünk alatt. Az utóbbi hetekben azonban megtöbbszöröződött a létszám, így jelenleg 200 kutya - 70 kölyök és 130 felnőtt - várja, hogy szerető gazdára, végleges, vagy ideiglenes befogadóra találjon.

Nem panaszkodni szeretnénk. Senki ne értse félre. Ezek sajnos tények. Jelenleg nem tudunk több kutyát befogadni az Állatotthonba - áll az otthon munkatársainak levelében. Kérik a lakosságot, hogy a talált kutyákkal kapcsolatban előzetesen az alábbi telefonszámon egyeztessenek kollégáikkal, hogy a gazdikeresésben tudjanak segíteni.

Telefonszám: 42/727-736.

Természetesen a balesetet szenvedett, sérült állatokat befogadják és kezelésben részesítik. Mindenki megértését, türelmét és segítségét kérik az állatbarátok.

Aki kutyát szeretne örökbe fogadni, szintén a 727-736-os telefonszámon érdeklődhet.

 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: