Telt ház van az állatotthonban

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Gazdikereső - Gazdikereső


Zsúfolásig megtelt a Nyíregyházi Állatotthon. Több kutyát nem tudnak befogadni és elhelyezni.

Az Állatotthon eddig is folyamatos telt házzal üzemelt, soha nem volt a létszám a befogadóképességünk alatt. Az utóbbi hetekben azonban megtöbbszöröződött a létszám, így jelenleg 200 kutya - 70 kölyök és 130 felnőtt - várja, hogy szerető gazdára, végleges, vagy ideiglenes befogadóra találjon.

Nem panaszkodni szeretnénk. Senki ne értse félre. Ezek sajnos tények. Jelenleg nem tudunk több kutyát befogadni az Állatotthonba - áll az otthon munkatársainak levelében. Kérik a lakosságot, hogy a talált kutyákkal kapcsolatban előzetesen az alábbi telefonszámon egyeztessenek kollégáikkal, hogy a gazdikeresésben tudjanak segíteni.

Telefonszám: 42/727-736.

Természetesen a balesetet szenvedett, sérült állatokat befogadják és kezelésben részesítik. Mindenki megértését, türelmét és segítségét kérik az állatbarátok.

Aki kutyát szeretne örökbe fogadni, szintén a 727-736-os telefonszámon érdeklődhet.

 

Hozzászólások (1)
1 2018. augusztus 31. péntek, 11:08
Josef Lewis
Jó napot, Josef Lewis vagyok. Egy elismert, törvényes és akkreditált hitelező. Nagyon gyorsan és egyszerűen nyújtunk kölcsönöket, személyi kölcsönöket, autóhiteleket, otthoni hiteleket, diákhiteleket, üzleti kölcsönöket, feltalálói kölcsönöket, adósságkonszolidációt. stb.

Kapjon engedélyt egy üzleti vagy egyéni hitelre ma, és szerezzen pénzeszközöket ugyanazon a alkalmazási héten. Ezek a személyes kölcsönök jóvá lehet hagyni, függetlenül a hitelezéstől, és sok boldog ügyfelünk van, aki támogatja ezt a követelést. De nemcsak megkapja a szükséges kölcsönöket; akkor a legolcsóbb lesz. Ez a mi ígéretünk: Garantáljuk a legalacsonyabb kamatlábat minden olyan kölcsön esetében, amely ingyenes fedezetet nyújt.

Törekszünk arra, hogy pozitív tartós benyomást hagyjunk ügyfeleim elvárásainak túllépése során. Célunk, hogy méltósággal és tisztelettel kezeljük, miközben a legmagasabb minőségi szolgáltatást időben biztosítjuk. Nincs szükség társadalombiztosításra, és nem szükséges hitelesítési ellenőrzés, 100% -os garancia. Kérjük, azonnal válaszoljon az alábbi részletek alapján, ha érdekel a kölcsön, és mentes a csalásoktól.

E-mail: progresiveloan@yahoo.com
Call / WhatsApp: +16626183756 köszönöm
Webhely: https://progresivefunding.wordpress.com


./''

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: