Folytatódik a cicadömping az Állatbarát Alapítványnál

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Gazdikereső - Gazdikereső

 

A nyíregyházi Állatotthonban majd’ minden napra jut egy-egy új alom apróság, akikről gazdájuk nem tud vagy nem akar a továbbiakban gondoskodni, így a cicák előbb az utcára, majd az állatbarátokhoz kerülnek. Elhelyezésük már eddig is komoly kihívást jelentett, hiszen a Macskaház teljes telt házzal üzemel.

 

Igyekeznek segíteni minden bajba jutott cicán, de sajnos jelenleg újabb állatok befogadására nincs lehetőségük. Ezért arra kérik az állatbarátokat, hogy csak abban az esetben fogjanak be vagy szoktassanak magukhoz kóbor cicát, ha gondoskodni is tudnak az árva állatról.

Jelenleg 8 felnőtt és 36 kölyök cica várja leendő „álom-gazdiját” az Állatotthonban. A kölykök többsége 4-5 hetes. 10 hetesen kaphatják meg oltásukat, azután válnak örökbe fogadhatóvá. Addig is azonban, ha valamelyik belopja magát az érdeklődő szívébe, lehetőség van a cicát ideiglenes befogadni/hazavinni. A Csatorna utca 2. szám alatti Állatotthonban várják azokat, akik szebbé szeretnék tenni egy apró kiscica életét!

Bővebb információ: Állatbarát Alapítvány
cím: 4400, Nyíregyháza, Csatorna utca 2,
tel: 42/727-736
e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
web: www.allatbarat.com

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: