Sürgősen befogadókat keresnek

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Gazdikereső - Gazdikereső

Dobozba kirakott kutyakölyköknek keres ideiglenes gondozókat az Állatbarát Alapítvány

 


A képen látható pár hetes csöppségeket ma, vagyis kedden tették ki Rozsrétszőlőn, egy dobozban. Mudi, vagy ahhoz hasonló keverékek lehetnek.

 

Sürgősen olyan befogadókat keresnek nekik (már az is nagy segítség, ha valaki egyet tud vállalni), akik még legalább 3 hétig tudnának róluk gondoskodni! A kutyusok oltásait, esetleges kezelését, az etetésüket az Állatbarát Alapítvány állja!
Jelentkezni és érdeklődni lehet személyesen a Csatorna utca 2. szám alatti Állatotthonban, vagy telefonon a 42/727-736-os telefonszámon, esetleg e-mailben az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címen.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: