Feloldották a látogatási tilalmat

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

életmód - Életmód-egészség

A Sántha Kálmán Mentális Egészségközpont és Szakkórház Nonprofit Kft. vezetése ezúton tájékoztatja a lakosságot, hogy az elmúlt hetekben megyénkben az új influenza gyanúval felvett és kezelést igénylő betegek száma az előző hetekhez képest jelentős mértékben csökkent. Ezért a Szakkórház Rehabilitációs Osztályán elrendelt látogatási tilalmat az intézmény vezetése március 21-től feloldja.

Figyelemmel arra, hogy semmiképpen nem tekinthetjük megszűntnek az influenza pandémiát és a szezonális influenza alakulásáról sincsenek még adataink, arra kérjük a lakosságot, hogy mind a betegek, mind a saját érdekükben a kijelölt időpontokban csak egyesével és csak egészséges felnőttek jöjjenek beteget látogatni - közölte Vitkai Éva, az EH Zrt. sajtófőnöke.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: