Pontosabb, gyorsabb diagnosztika Örökösföldön

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

életmód - Életmód-egészség

A nyíregyházi MEDI-SON csoportpraxis sikeres uniós pályázatának köszönhetően új kardiológia ultrahang berendezéssel bővítette eszközparkját. A 4,4 millió forint értékű uniós támogatásnak köszönhetően beszerzett műszer a betegek számára pontosabb, gyorsabb, magasabb minőségű diagnosztikát tesz lehetővé.

 

Dr. Bojti István, a csoportpraxis képviselője elmondta: -OEP finanszírozott ellátásaink kialakítása során, a kezdetektől az volt a célunk, hogy betegeink számára az elérhető legmagasabb szintű egészségügyi ellátást nyújtsuk, ennek érdekében minden lehetőséget megragadunk. Ezúttal az ÚJ Széchenyi Terv keretén belül, a Mikro-, kis- és középvállalkozások technológia fejlesztése című pályázaton indultunk és nyertünk támogatást egy modern kardiológia ultrahang beszerzésére, mely készüléknek a kardiológiai diagnosztika mellett a nyaki erek és a has vizsgálatára alkalmas funkciója is van.

Az Örökösföldön működő praxis OEP finanszírozott, beutaló köteles ellátásai közül a kardiológiai, az általános belgyógyászati és neurológiai szakrendelés is használni fogja az új diagnosztikai eszközt - tette hozzá Bojti István.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: