Szilveszterkor talált kutyák

Gazdikereső - Gazdikereső

Őt a menhelyen Cidrinek nevezték el. Nagyon riadt, nagyon vágyik már haza

A szilveszteri durrogtatás, petárdázás máris meghozta eredményét: eddig öt elkóborolt kutyust vittek be az állatotthonba. Ők itt már biztonságban vannak, de nagyon várják, hogy gazdáik hazavigyék őket. Több kutyus azonban még az utcán kóborol, mert egyedül nem talál haza. Segítsünk nekik hazatalálni úgy, hogy értesítjük az állatotthont, ha kóborló kutyust látunk, illetve lassítsunk a kocsival, amikor melléjük érünk.

Szilveszter: Körülbelül 8 hónapos magyar vizsla kan. Nagykállóban találták.

Fruzsina: Körülbelül 2 éves palotapincsi szuka. Nyíregyháza, Stadion utcán találtuk.

Charlie: Körülbelül 2 éves középázsiai kan. Nyíregyháza, Legyező utcán találták.

Cézár: Körülbelül 3 éves német juhász kan. Nyíregyháza Metró Áruháznál találták.

Cidri: Körülbelül 1 éves labrador keverék szuka. Nyíregyháza, Korányi Frigyes utcán találták.
A kutyák jelenleg az Állatbarát Alapítvány Állatotthonában vannak, várják gazdáik jelentkezését.

Állatbarát Alapítvány
Tel: 42/727-736, 42/726-524