Szombaton ismét lesz kutyasuli

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Gazdikereső - Gazdikereső

Az előző hónapok sikere után tovább folytatódik kutya-gazda iskola az Állatbarát Alapítvány Állatotthonában. Az  ingyenes kutyaiskola legközelebbi időpontja: szeptember 10-e, szombat reggel 9 és 11 óra között (2 óra terjedelmű). Az érdeklődők, látogatók saját kutyáikkal próbálhatják ki magukat, vagy az otthon lakóinak részvételével megtaníthatják a kis kedvenceknek az alapengedelmességi parancsokat, szakképzett kutyatréner vezetése mellett.

 

Ugyanezen napon, szeptember 10- én rendezik meg 14 és 16 óra között a „Mozogjunk együtt a kutyával” című programot, amelyben szerepel kutyasétáltatás, alapvető parancsok tanítása az otthon kutyáinak részvételével.
A szervezők továbbra is szeretettel várják azokat a gazdikat, akik részt vettek az előző foglalkozásokon, és azokat is akik még fontolgatják a részvétel!

Állatbarát Alapítvány
Cím: Nyíregyháza, Csatorna u. 2.
Tel: 42/727-736
E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Honlap: www.allatbarat.com

 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: