Wifi az IC-n

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

biztos - biztos

Szeptember 2-ától ingyenes wifi több InterCity vonaton

A MÁV-START Zrt. szeptember 2-án elindította díjmentes, fedélzeti internetszolgáltatását tíz InterCity kocsijában, amelyek az északkeleti országrészben közlekednek. A részletekről később ad tájékoztatást a vasúttársaság, addig játékra hívja utasait.

Akik utazásaik során felismerik és lefotózzák a kocsik külső oldalán található wifi matricát és fotóikat beküldik szeptember 12-én 12 óráig az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre, okostelefont nyerhetnek, amelyet a Magyar Telekom Nyrt. ajánlott fel.
A nyertesek nevét a szeptember 13-án délelőtt megrendezésre kerülő sajtótájékoztatón hozza nyilvánosságra a  személyszállító vasúttársaság, amelyen a Magyar Telekom Nyrt.-vel közösen ad tájékoztatást a wifi-program megvalósulásának részleteiről, illetve a további fejlesztési tervekről.


MÁV-START Zrt.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: