Kern Életmű-díjat kapott

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

kultúra - Kultúr-kaptár

A szombat esti gálán, a Móricz Zsigmond Színházban kiosztották a VIDOR Fesztivál díjait. A Makk Károly vezette zsűri az Életmű-díjat Kern Andrásnak ítélte oda. A gálával véget ért a VIdámság és Derű ORszágos seregszemléje Nyíregyházán.

 

VIDOR DÍJAK 2011.

DOTTORE-DÍJ A legjobb nagyszínpadi előadás – ROMANTIKUS KOMÉDIA
 (Thália Színház)
 Rendező: Bálint András

DOTTORE-DÍJ A legjobb kamaraszínházi előadás – A FAJOK EREDETE
 (Nézőművészeti Kft.)
 Rendező: Dömötör Tamás
 + PORT.HU KÜLÖNDÍJA

CAPITANO-DÍJ A legjobb nagyszínpadi rendezés – BAGOSSY LÁSZLÓ
 János király (Örkény Színház)

CAPITANO- DÍJ A legjobb kamaraszínházi rendezés – BAGÓ BERTALAN 
 Ovibrader (A Pillanat Színház produkciója a Thália Színház támogatásával)
     
COLOMBINA-DÍJ Kiemelkedő színészi teljesítményéért – CSÁKÁNYI ESZTER
 Dolcsaja vita (Orlai Produkciós Iroda) és Paravarieté (Alka.T és Füge produkció)

SMERALDINA-DÍJ Kiemelkedő színészi teljesítményéért – TAKÁCS KATI
 Erdő (Új Színház) és Romantikus komédia (Thália Színház)

BRIGHELLA-DÍJ Kiemelkedő színészi teljesítményéért – GÁSPÁR SÁNDOR
 Erdő (Új Színház) és Frankie és Johnny (Pinceszínház)

ARLECCHINO-DÍJ Kiemelkedő színészi teljesítményéért – SZERVÉT TIBOR
 Romantikus komédia (Thália Színház)
      
PANTALONE-DÍJ A két legkirályabb király –
 GÁLFFI LÁSZLÓ és DEBRECZENY CSABA
 János király (Örkény Színház) 

PULCINELLA-DÍJ A két legjobb főnök –
 CSÁNYI SÁNDOR és SCHNEIDER ZOLTÁN
 A Főfőnök (Radnóti Színház)

PIERROT-DÍJ A legjobb utcaszínházi előadás – PULCINELLA ÉS A HALÁL
 (Ziránó Színház)     

HYPPOLIT-DÍJ A legjobb filmvígjáték – SZINGLIK ÉJSZAKÁJA   
 Rendező: Sas Tamás
    
ÉLETMŰ-DÍJ KERN ANDRÁS

Hozzászólások (1)
1 2018. augusztus 25. szombat, 01:15
Josef Lewis
Jó napot, Josef Lewis vagyok. Egy elismert, törvényes és akkreditált hitelező. Nagyon gyorsan és egyszerűen nyújtunk kölcsönöket, személyi kölcsönöket, autóhiteleket, otthoni hiteleket, diákhiteleket, üzleti kölcsönöket, feltalálói kölcsönöket, adósságkonszolidációt. stb.

Kapjon engedélyt egy üzleti vagy egyéni hitelre ma, és szerezzen pénzeszközöket ugyanazon a alkalmazási héten. Ezek a személyes kölcsönök jóvá lehet hagyni, függetlenül a hitelezéstől, és sok boldog ügyfelünk van, aki támogatja ezt a követelést. De nemcsak megkapja a szükséges kölcsönöket; akkor a legolcsóbb lesz. Ez a mi ígéretünk: Garantáljuk a legalacsonyabb kamatlábat minden olyan kölcsön esetében, amely ingyenes fedezetet nyújt.

Törekszünk arra, hogy pozitív tartós benyomást hagyjunk ügyfeleim elvárásainak túllépése során. Célunk, hogy méltósággal és tisztelettel kezeljük, miközben a legmagasabb minőségi szolgáltatást időben biztosítjuk. Nincs szükség társadalombiztosításra, és nem szükséges hitelesítési ellenőrzés, 100% -os garancia. Kérjük, azonnal válaszoljon az alábbi részletek alapján, ha érdekel a kölcsön, és mentes a csalásoktól.

E-mail: progresiveloan@yahoo.com
Call / WhatsApp: +16626183756 köszönöm
Webhely: https://progresivefunding.wordpress.com

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: