Halálos baleset a 403-ason

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

közbizt - közBIZtonság

Egy váci férfi vesztette életét autóbalesetben pénteken reggel a 403-ason. Pénteken reggel 6 óra körül a Nyíregyházát elkerülő 403-as főúton a Nagykállói lehajtó közelében egy személygépkocsi eddig tisztázatlan okból áttért a szembejövő sávba, és összeütközött egy ott haladó kisteherautóval. A személygépkocsit vezető 54 éves váci férfi a helyszínen életét vesztette; utasának és a másik jármű vezetőjének sérüléseiről egyelőre nincs információ. A rendőrség teljes útlezárás mellett folytatja a helyszínelést, a forgalmat elterelik. A közlekedés rendje előre láthatóan kb. délelőtt 9-10 óra körül állhat helyre az érintett szakaszon - közölte Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: