Készül a 2012-es nagybetűs asztali naptár

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

postánkból - Postánkból

Elsőként 2009-ben, a Leporelló papírbolt közreműködésével készítettünk nagybetűs asztali és zsebnaptárakat alig- és gyengénlátók számára.


 
2010-ben kizárólag asztali naptárak készítését bíztuk a papírboltra, mivel a megvastagított betűk, és jegyzetelésre szolgáló helyek az alig és gyengénlátók írási igényeit tökéletesen kielégítették. A naptár igen praktikus, a dátumok kontrasztos, nagy méretűek, a vasárnapokat és ünnepnapokat külön kiemeltük, sötét alapon fehér számokkal. A dátumok mellett nagyon praktikusan a névnapok is fel vannak tüntetve, a naptár jobb oldalán pedig jegyzetelésre szolgáló üres helyet hagytunk ki.
 
A 2012-es nagybetűs asztali naptárt egyesületünktől lehet igényelni, ára 800 forint. A csomag tartalma egy asztali naptár és egy tartó amelybe beleállíthatjuk a naptárt.

Kérjük, vásárlási szándékukat minél hamarabb, de legkésőbb szeptember 25-ig jelezzék egyesületünk alábbi elérhetőségeinek valamelyikén. A megadott határidőig leadott megrendeléseiket 2011 novemberében teljesítjük.

Vakok és Gyengénlátók Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egyesülete

Nyíregyháza, Országzászló tér 8. 2 emelet 215.
Tel: +36-42-407-486.
Email: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: