Biciklivel olcsóbb a fürdőbelépő Debrecenben

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

biztos - biztos

Kerékpártárolót helyeztek el a Nagyerdőn. A debreceni Aquaticum Fürdőközpontban június 20. és október 15. között 102 férőhelyes, őrzött kerékpártároló üzemel a Mediterrán Élményfürdő főbejárata mellett, a kabinsor előtt. A nyitva tartási időt a fürdők szezonális nyitva tartásához igazították, így naponta reggel fél 7-től este 9-ig vagy 10-ig vehető igénybe. A nyitva tartás az időjárás függvényében változhat.


A tároló használata a fürdővendégek részére díjmentes, de a fürdőkomplexum kerékpárral érkező vendégei további kedvezményben is részesülnek az általuk megvásárolt teljes áru jegyekből. A Mediterrán Élményfürdőbe 10, a Termálfürdőbe 15, a Strandfürdőbe 20 százalékkal olcsóbban léphetnek be – tájékoztatta a BEEZ-t Mudra Edit marketing ügyintéző. Hozzátette: a tárolási díj nem fürdővendégek részére napi bruttó 300 kerékpáronként. (A díj egyszeri használatra jogosít.)

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: