A Debrecen Televízió Napszemléje a legjobb helyi híradó az országban

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

biztos - biztos

Kiosztották a Helyi Érték Díjakat a Helyi Televíziók Országos Egyesülete soproni országos konferenciáján. Az elismeréssel az előző év legjobb helyi televíziós produkcióit díjazza a szakma. A híradó kategóriában a Debrecen Televízió Napszemléjét ítélte legjobbnak a szakértőkből álló zsűri.

 

Kiosztották a Helyi Érték Díjakat a Helyi Televíziók Országos Egyesülete soproni országos konferenciáján. A díj zsűrijében olyan országosan elismert szakemberek foglaltak helyet, mint Betlen János, D. Bányász Gergő és Márföldi István. A zsűri a legjobb helyi televíziós híradónak a Debrecen Televízió Napszemléjét választotta. A magazinműsorok közül az Oroszlányi Televízió RetrOTV című műsora nyerte el az első díjat, a dokumentumfilmek közül pedig a Veszprém Televízió Kelet-Afrika vándora voltam című filmje lett a nyertes. A legjobb helyi televíziós hírportál a zsűri értékelése szerint a Kecskemét Televízióé.

A Debrecen Televízió még két kategóriában nyert díjat. Az Üzenem az otthoni hegyeknek című filmsorozat a Veszprémi Televízió alkotása mögött a második helyen végzett. Szintén második lett Dehir.hu, a Debrecen Televízió hírportálja.

A 87 helyi televíziót tömörítő egyesület kétnapos konferencián a díjkiosztó mellett előadásokat és fórumokat is tartanak. A helyi televíziós vezetők többek között a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság tisztségviselőivel is konzultálnak az új médiatörvény helyi médiát érintő szabályozásairól - tájékoztatott Mészáros György, a Debrecen Televízió marketingvezetője.

 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: