Fuss, mert megelőznek!

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Publicisztikák - Publicisztikák

Mikor a piaci parkolóba hajtottam, még láttam a sárgamellényes parkolóőrt tőlem balra, nem messze a jegykiadó automatától. Mire az automatához értem, már nem volt ott. Ezt onnan tudom, hogy figyeltem, lesz-e segítségem, ha harmadszor is meg kell ismételnem az akciót, ugyanis a gép - bár csodák csodájára ezen a szombaton működött -, csak második nekifutásra dobta ki a jegyet. Szerencsére nem volt szükség segítségre.

 

Kezemben a jeggyel bandukoltam vissza óvatosan a göröngyös, folyton mocskos talajon, mert nem kívántam még egy bokaficamot. Előző héten már volt egy, hála az IVS kerékpárút-tervezőjének (innen is szeretettel gondolok rá), aki szintkülönbséggel álmodta meg az Országzászló térre is a járda-bicikliút találkozását. Emiatt bicsaklott ki a bokám. Azóta fáslizom. Ezzel csak azt kívánom jelezni, hogy százon jelenleg nem vagyok a legjobb formámban.

Tehát bandukolok a béna bokámmal csendben a Búza téri parkoló végébe, ahol sikerült egy üres helyet találnom - ami ballagás és anyák napja előtt nem kis szerencse -, és látom, hogy egy fickó már nagyon méregeti a kocsim formás fenekét. Semmi jóra nem gondoltam, mert akkor szokták így nézni egy autó hátulját, amikor előzőleg beletolattak. Belehúztam az utolsó tíz méterbe, mire kiderült: már a parkolóőr és társa kerülgette az én kocsimat, irkálta a rendszámot, meg amit kell.

Hát bepöccentem. Nagyon választékosan. Ki és mikor hozta az új szabályt, és miért nincs kiírva figyelmeztető táblára, hogy mostantól a parkolóőrrel versenyt futva kell a kocsi szélvédője mögé, jól látható helyre tenni a jegyet?

Cseka

Hozzászólások (1)
1 2018. augusztus 31. péntek, 11:50
Josef Lewis
Jó napot, Josef Lewis vagyok. Egy elismert, törvényes és akkreditált hitelező. Nagyon gyorsan és egyszerűen nyújtunk kölcsönöket, személyi kölcsönöket, autóhiteleket, otthoni hiteleket, diákhiteleket, üzleti kölcsönöket, feltalálói kölcsönöket, adósságkonszolidációt. stb.

Kapjon engedélyt egy üzleti vagy egyéni hitelre ma, és szerezzen pénzeszközöket ugyanazon a alkalmazási héten. Ezek a személyes kölcsönök jóvá lehet hagyni, függetlenül a hitelezéstől, és sok boldog ügyfelünk van, aki támogatja ezt a követelést. De nemcsak megkapja a szükséges kölcsönöket; akkor a legolcsóbb lesz. Ez a mi ígéretünk: Garantáljuk a legalacsonyabb kamatlábat minden olyan kölcsön esetében, amely ingyenes fedezetet nyújt.

Törekszünk arra, hogy pozitív tartós benyomást hagyjunk ügyfeleim elvárásainak túllépése során. Célunk, hogy méltósággal és tisztelettel kezeljük, miközben a legmagasabb minőségi szolgáltatást időben biztosítjuk. Nincs szükség társadalombiztosításra, és nem szükséges hitelesítési ellenőrzés, 100% -os garancia. Kérjük, azonnal válaszoljon az alábbi részletek alapján, ha érdekel a kölcsön, és mentes a csalásoktól.

E-mail: progresiveloan@yahoo.com
Call / WhatsApp: +16626183756 köszönöm
Webhely: https://progresivefunding.wordpress.com

../..

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: