Pályázati felhívás

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

kultúra - Kultúr-kaptár

A Bihar és Szilágy megyei Vakok Szövetsége 2011-ben is meghirdeti a „Próféta léptei” című irodalmi pályázatát. Erre a ma már nemzetközivé vált irodalmi vetélkedőre várja magyar nyelven alkotók műveit is, mégpedig három kategóriában: próza, vers, epigramma. A prózában egy, a versben öt,  míg az epigrammában tíz alkotást kell beküldeni.

 

Minden kategóriában csak az első helyezettet díjazzák, a díjátadására meghívják a nyertes szerzőket is, a kétnapos program minden költségét a szövetség finanszírozza.
A pályamunkák beküldési határideje 2011 április 15. A szervezők a műveket zárt borítékban várják, amelyen csak a címzett adatai szerepelhetnek. Kérik, a pályázók a művet lássák el mottóval, mottó mely az alkotás mellet egy kisebb és ismét zárt boritékban is megtalálható legyen a szerző pontos címe és személyes adataival együtt.
Cím:
Filiala nevvăzătorilor Bihor -_sălaj
Oradea. Cod. 410 346
Str. bulevardul Dacia nr. 32
Bl C. 56
România
Amennyiben bárkinek kérdése merülne fel a fentiekkel kapcsolatban, elektronikus levélben keresheti: Kovács József  (Kopek-et), cím: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: