Eltűnt a cicám!

Gazdikereső - Gazdikereső

Kedves Barátaim, és mindenki, aki segíteni tud!

Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy megtaláljam a cicámat.

Ma, csütörtökön délelőtt a férjem elvitte ivartalaníttatni Máó cicánkat (a képen) az állatkórházba, én mentem volna érte, de telefonáltak, hogy délután, amikor műtétre vitték volna, megszökött. Mindez délután kettő és három között történhetett, azóta nincs meg. Máó másfél-két év közöttii lány cica, fekete, fényes a bundája, a nyakán elől van pár fehér szőrszál. Nagyon félénk. A Nyíregyházi (Orosi) úton tűnt el, a Transvidia környékén, lehet, még a környéken bolyong éhesen, de lehet, félelmében világgá szaladt. Aki látta, vagy látja, kérem azonnal értesítsen a 70-933-98-20-as számon. A megtaláló jutalomban részesül.

Van, aki azzal biztat, lehet, elindul haza, de én ebben nem nagyon hiszek. Ennek ellenére, ha valaki Nyíregyházán látna egy szép fekete cicát hazafelé tartani Sóstóra, akkor is szóljon.

Köszönöm a segítséget!

Cseka

Hozzászólások (2)
2 2011. január 18. kedd, 15:10
cseka
Kedves Tamás!

Még mindig semmi hír. Az Örökösföldről telefonáltak ketten is, hogy láttak egy fekete cicát, de kiderült, ő már hosszú ideje ott lakik, a környékbeliek etetik.
Biztató, hogy azt a vörös cicát, akit sokáig kerestek a gazdái, a minap megtalálták, már otthon van. Örömmel számolnék be hasonló jó hírekről...
Üdv:
Cseka
1 2011. január 18. kedd, 14:17
Jónis Tamás
Kedves Cseka !
Mindig azzal a reménnyel látogatok ide vissza,hogy talán...talán.de sajnos eddig nem történt pozitív változás. Bízzunk !