FIX - vetélkedő középiskolásoknak

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

alma - Diákévek

A Fiatalok Kulturális Szövetsége – Ifjúsági Egyesület (FIX) és a Hans Lindner Alapítvány az Európai Unió támogatásával középiskolásoknak vállalkozói ismeretek oktatásával egybekötött vetélkedőt szervez.

A program 2011 január 1-jén indul, melyre 2-4 fős középiskolás csapatok és felkészítő tanár jelentkezését várják. Egy felkészítő tanárnak több csapata is indulhat. A vetélkedő vállalkozói ötlet kidolgozásáról és vállalkozói terv elkészítéséről szól. Azok a csapatok, akik sikeresen túljutnak a feladatokon, részt vesznek egy Expón, amelyet Nyíregyházán és Szatmárnémetiben rendeznek meg. Az expón a diákok, tanárok és az iskoláik értékes nyereményeket kapnak. A csapa-tokat és a felkészítő tanárokat mentorok és sikeres vállalkozók segítik. A program minden eleme ingyenes, táborok, megbeszélések és egyéb rendezvények esetén az utazást, étkezést és a teljest ellátást az egyesület vállalja.
Jelentkezési lapok (sokszorosíthatók) kérhetők, valamint a programról bővebb felvilágosítást adnak a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címen, a 30/3039340 te-lefonszámon, a (42) 430-224 fax számon.
Jelentkezési határidő 2010. december 10-e délután.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: