Meglepetés a gyorsétteremben

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Advent - Advent

Képzeljünk el egy gyorséttermet, valamelyik nagyáruház legfelső emeletén. Minden asztal foglalt, evőeszközök csörömpölése és beszélgetés halk moraja hallatszik a teremben. A vendégek sietve fogyasztják az aktuális menüt, miközben a fejüket már a következő óra teendőin töltik. Van, aki még a munkahelyére szalad vissza, más karácsonyi ajándékok után jár. És akkor egyszer csak az egyik asztaltól feláll valaki, és elkezd énekelni.

Majd sorban csatlakoznak hozzá egy kórus tagjai. És a gyorsétterem hirtelen megtelik szeretettel.

Katt ide:
http://www.youtube.com/watch?v=SXh7JR9oKVE

Miért ne történhetne meg ugyanez nálunk valamelyik plázában, vagy bevásárlóközpontban?
(Cseka)

Hozzászólások (1)
1 2018. július 09. hétfő, 21:07
Helló!

Hitelre van szüksége? Regisztrált és megbízható kölcsönadó vagyok, kölcsönöket adok a pénzügyi nehézségekkel küzdő embereknek, az iskolai számlák megpróbálására, az autók megvásárlására vagy saját vállalkozás, vállalkozók és kormányzati ügynökségek elindítására. További információért vagy hitelkérelemhez kérjük, lépjen kapcsolatba velünk e-mailben (gerred.breinloanlenderr@gmail.com)

Mindezek és még sok más, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba.

Teljes név: ..........
Telefonszám:.......
Havi bevétel: .............
Ország ...............................
Hitel cél ...........
A szükséges összeg .................
Hitelállapot ............
Időtartam: ...........................

Lépjen kapcsolatba velünk e-mailben: gerred.breinloanlenderr@gmail.com
Management.
Forduljon a hitelhez Speedy most!

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: