Meglepetés a gyorsétteremben

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

Advent - Advent

Képzeljünk el egy gyorséttermet, valamelyik nagyáruház legfelső emeletén. Minden asztal foglalt, evőeszközök csörömpölése és beszélgetés halk moraja hallatszik a teremben. A vendégek sietve fogyasztják az aktuális menüt, miközben a fejüket már a következő óra teendőin töltik. Van, aki még a munkahelyére szalad vissza, más karácsonyi ajándékok után jár. És akkor egyszer csak az egyik asztaltól feláll valaki, és elkezd énekelni.

Majd sorban csatlakoznak hozzá egy kórus tagjai. És a gyorsétterem hirtelen megtelik szeretettel.

Katt ide:
http://www.youtube.com/watch?v=SXh7JR9oKVE

Miért ne történhetne meg ugyanez nálunk valamelyik plázában, vagy bevásárlóközpontban?
(Cseka)

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: