Cservenyák Katalinnak

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

hozzászólások - hozzászólások

Tisztelt Cservenyák Katalin! Kérném, szíveskedjék az alábbi üzenetet a vendégkönyvbe másolni, nekem többszöri próbálkozásom ellenére sem sikerült. Ha nem ért vele egyet, esetleg a megígért interjút elkészíthetné, amit kíváncsian várnék. Üdvözlettel: dora "Sokakat érdekel, kik a város vezetői: Úgy hírlik, Hámoriné Rudolf Irén és Halkóné dr. Rudolf Éva testvérek."
Ez hozzászólás a következő cikkhez: "Új ügyvezető a Nyírinfo Kft. élén"
Hozzászólások (1)
1 2010. december 03. péntek, 23:33
cseka
Mint a vendégkönyvben is írtam, úgy döntöttem, előzetes moderálás után teszem fel a hozzászólásokat, ugyanis kezdett ott eldurvulni a stílus, és az ízlésem ellen való. Azért nem tettem fel a többször elküldött kérdést sem, mert ott is megírtam, de most itt is megerősítem, nem akarok ezzel foglalkozni.
Egyébként változatlanul az a véleményem, hogy nem az a legsúlyosabb probléma ma Nyíregyházán, hogy ki kinek a rokona. Ezt valaki kitalálta, meg sem kérdezte (pedig megtehetné) az érintetteket, tényként leírta, és szerintem már egy DNS-vizsgálat sem győzné meg az ellenkezőjéről. Én ezt a vitát lezártam.