Bringázz és vonatozz a munkába!

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

életmód - Életmód-egészség

A MÁV-START Zrt. is csatlakozott a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium és a Magyar Kerékpárosklub közös szervezésében meghirdetett „Bringázz a munkába!” kampány őszi fordulójához. A személyszállító vasúttársaság különböző kedvezményekkel és nyereményekkel hívja fel utasai figyelmét arra, hogy a kerékpáros és a vasúti közlekedés összekapcsolása jelentősen hozzájárulhat a növekvő autósforgalom káros környezeti hatásainak csökkentéséhez.
Szeptember 23. és október 22. között kedvezményes kerékpár havibérlet váltható, így a 15 km-re szóló bérlet áráért most bármilyen távolságra szállíthatják az utasok kerékpárjaikat.

A szeptember 25-26-i, október 2-3-i, október 9-10-i és az október 16-17-i hétvégéken, a második kerékpárjegy ingyenes, ha két kerékpáros együtt utazik. A kedvezmény a felsorolt hétvégeken szombat 0:00 órától vasárnap 24:00 óráig vehető igénybe.
Az őszi vasúti kilométergyűjtő verseny nyereménye az adventi időszakban, Bécsbe felhasználható, két személyre szóló másodosztályú menettérti jegy. Ehhez a vonaton történő kerékpárszállítást kell regisztrálni a www.bringazzmunkaba.hu honlapon található közlekedési naplóban.

Kerékpárjeggyel

A személyszállító vasúttársaságnál 2006-ban egy hosszú távú fejlesztési program indult el, amelynek célja, hogy minden személyszállító vonaton biztosítható legyen az utasok számára a kényelmes, kiszámítható kerékpárszállítási lehetőség. E célok megvalósítása érdekében ősztől tavaszig egyre több kerékpárszállító kocsi vagy arra alkalmas térrel rendelkező szerelvény közlekedik az ország több vonalán. 2010-ben a program folytatódott: öt darab poggyászteres kocsit alakítottak át kerékpárszállító kocsivá. Ennek során egy-egy kocsiba 28 kerékpárakasztó kampót, valamint 10 lehajtható ülést építettek be a MÁV szakemberei. A poggyásztérben kapaszkodórudak biztosítják a biztonságos utazást, ezen kívül egy 8 férőhelyes fülke került kialakításra, amelynek üvegablakán keresztül rálátás nyílik a poggyásztérben elhelyezett kerékpárokra. Kerékpár szállítására akkor is van lehetőség, ha a vonaton nincs külön kerékpárszállító kocsi vagy arra kialakított tér. Ekkor azokban a 2. osztályú kocsikban szállítható kerékpár, amelyek közvetlenül a vonat elején vagy a végén találhatók. Az utasok kényelme érdekében a kerékpárjegy elővételben is megvásárolható az ország bármely vasútállomásán vagy menetjegyirodájában, így akár 60 nappal előre is tervezhető az utazás.

A kedvezményes kerékpár-szállítási lehetőségekről a személyszállító vasúttársaság honlapján, a www.mav-start.hu/kerekpar oldalon találhatók bővebb információk, vagy utasaink a MÁVDIREKT telefonos ügyfélszolgálat vonalán is: a 06 40 49 49 49-es telefonszámon érdeklődhetnek erről a szolgáltatásról.

Hozzászólások (1)
1 2018. augusztus 31. péntek, 11:12
Josef Lewis
Jó napot, Josef Lewis vagyok. Egy elismert, törvényes és akkreditált hitelező. Nagyon gyorsan és egyszerűen nyújtunk kölcsönöket, személyi kölcsönöket, autóhiteleket, otthoni hiteleket, diákhiteleket, üzleti kölcsönöket, feltalálói kölcsönöket, adósságkonszolidációt. stb.

Kapjon engedélyt egy üzleti vagy egyéni hitelre ma, és szerezzen pénzeszközöket ugyanazon a alkalmazási héten. Ezek a személyes kölcsönök jóvá lehet hagyni, függetlenül a hitelezéstől, és sok boldog ügyfelünk van, aki támogatja ezt a követelést. De nemcsak megkapja a szükséges kölcsönöket; akkor a legolcsóbb lesz. Ez a mi ígéretünk: Garantáljuk a legalacsonyabb kamatlábat minden olyan kölcsön esetében, amely ingyenes fedezetet nyújt.

Törekszünk arra, hogy pozitív tartós benyomást hagyjunk ügyfeleim elvárásainak túllépése során. Célunk, hogy méltósággal és tisztelettel kezeljük, miközben a legmagasabb minőségi szolgáltatást időben biztosítjuk. Nincs szükség társadalombiztosításra, és nem szükséges hitelesítési ellenőrzés, 100% -os garancia. Kérjük, azonnal válaszoljon az alábbi részletek alapján, ha érdekel a kölcsön, és mentes a csalásoktól.

E-mail: progresiveloan@yahoo.com
Call / WhatsApp: +16626183756 köszönöm
Webhely: https://progresivefunding.wordpress.com

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: