Focimeccs miatt forgalomkorlátozás

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

sport - sport

Ideiglenes forgalomkorlátozásokra kell számítani augusztus 19-én Nyíregyházán, a Debreceni VSC – FC Litex Lovech UEFA Európa Liga labdarúgó mérkőzés miatt. A mérkőzést a Városi Stadionban rendezik.

 

A rendőrség a rendezvény zavartalanságának biztosítása érdekében ideiglenes forgalomkorlátozásokat vezet be, a város több pontján. Időszakos forgalomkorlátozásra, útszűkületre és rendőri ellenőrzésre, elterelésre kell számítani csütörtökön délután három és este fél hét között, Nyíregyházán, a 4-es számú főútvonal 268-as kilométer szelvényénél Debrecenből Nyíregyházára vezető szakaszon (a Metro áruház környékén).
Hajnali 5.45-től este 9-ig lezárják a Stadion utca-Stadion köz (Nyíregyházi Főiskola és a Stadion közötti) útszakaszt, valamint a Stadion utcát a Vasvári Pál utca és a Sóstói út közötti részen.

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MRFK SAJTÓSZOLGÁLAT

 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: