Fucsovics Marci is játszik az MTK ellen Nyíregyháza színeiben

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

sport - sport

A Wimbledoni Bajnok, Fucsovics Marci is erősíti az NYVTC csapatát, amelynek soron következő csapatbajnoki mérkőzése csütörtökön 11 órakor kezdődik a Városi Stadion tenisz centrumában. Kisebb sérüléssel bajlódik a másik nagy erősség Csonka Gábor, aki szintén a stuttgarti teniszakadémia tanítványa és aki nagy szerepet vállalt a csapat előző évi sikeres szereplésében.

A csapat kapitánya Horváth Gábor, az NYVTC vezető edzője és szakedzői tanulmányokat folytat. A csapat további tagjai: Békési Zoltán, Szabó Dániel, Szabó Zoltán, Bodnár Norbert, a Pótor testvérek, Kulifai Károly és a fiatal tehetségek: Kovács Imi és Németh Pisti. Szurkoljunk együtt! Hajrá Nyíregyháza!

Tenisz, férfi I. osztályú csapatbajnokság, 2010. július 8. 11 óra: NYVTC – MTK

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: