Ez már a népirtás?

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

bizzenések - BIZzenések

Olvasom, ahogy az önmagát általában az emberi értékek mellett kiállónak és humanistának minősítő Index.hu a új, X25-ös gránátvetőt lelkesen üdvözítő cikket tesz közzé. Természetesen Afganisztánban fogják tesztelni, sikeres teszt esetén pedig sorozatgyártani.
Hogy miért éppen Afganisztán? Ott lehet tesztelni a sziklák ellenállóságát? Dehát a fegyver ereje éppen abban rejlik, hogy a szobába tévedve felrobban és repeszekkel megöli az ott lévőket (persze, csak a rosszakat, a túszokat, asszonyokat, menekülteket kikerülik a repeszek). Vagy fedezék mögé lőve megöli a felfegyverzett, rosszindulatú ellenséget (nyilván békén hagyja a gyermekeket, fegyverteleneket, békét kötni készülőket).
Mert ez nem népirtás, nem ám! Tudományos kísérlet! Ahogy a kurdok, vagy a palesztinok lemészárlása is, de lehetne még folytatni.
És az ENSz nem szól majd semmit, hiszen ezeknek a fegyvergyártóknak a pénzén hirdeti békemisszóit, ahol mindenki jól jár. És ha itt végeztek, mennek a következő küldetésükre. Remélem, nem szereplünk az útitervükben.


Lacuska

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: