Aláírták a szerződést az Tiszavasvári úti NYVSC pálya felújításáról

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

sport - sport

Hamarosan elkezdődhet a Tiszavasvári úti NYVSC Sportcentrum felújítása. A vállalkozói szerződést szerdán írták alá a városházán.

Nyíregyháza önkormányzata a közelmúltban vásárolta meg a MÁV-tól a Tiszavasvári úti Sportcentrumot, ugyanis 20 év után ismét Magyarországon rendezik meg a Veterán Atlétikai Európa Bajnokságot. az atlétika területén nagy hagyományokkal rendelkező Nyíregyháza július 15-24. között ad otthont a 17. Veterán Atlétikai EB-nek. A város az EB-re a Városi Stadion és az NYVSC pálya felújításával készül. Az NYVSC pályán hatsávos rekortán pálya kialakítása kezdődhet meg, amint az előkészítő munkálatok lezárulnak és egy hónap alatt, várhatóan május végére készülnek el vele. A felújítás önkormányzati pénzből valósul meg, mintegy 120 millió forintból.

 

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: