Juszt lenyomta Joshi Bharatot

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

(pletykák) - Pletykák

Nem várt felmérési eredmény született a kedvenc talkshow-vezetők rangsorában

A magyar lakosság kedvenc talkshow-vezetője Juszt László lett 2009-ben, maga mögé utasítva Szilágyi Jánost, Joshi Bharatot és Erdélyi Mónikát. A szórakoztató showműsorok házigazdái közti versenyben nem meglepő módon a legnézettebb Fábry Sándoré lett a dobogó legfelső foka, őt követi Vágó István, Sebestyén Balázs és Jáksó László.


Megérkeztek a nemzetközi Reputation Institute idei pán-európai kutatásának magyar eredményei. Az idei a hatodik év a sorban, amikor a legnagyobb európai kábeltévé-szolgáltató, a UPC megbízásából készült pán-európai kutatásban tíz ország közt hazánk is részt vett. Az év végi reprezentatív felmérésben több mint 1200 magyar tévénézőt kérdeztek meg arról, ki a kedvenc hírolvasója, sportriportere, talkshow-vezetője és show-műsor házigazdája.
A kutatásból kiderült, hogy mind a férfiak, mind a nők körében Erős Antónia a legkedveltebb hírolvasó, RTL Klubos kollégáját, Szellő Istvánt megelőzve. De a TV2-nek sincs oka a szégyenkezésre, hisz az ország kedvenc sportriportere Gundel Takács Gábor lett, a második helyre utasított Szujó Zoltán előtt.
A talkshowk tekintetében nem várt eredmény született: nem a legnézettebb kereskedelmi csatornákról kerültek ki a favoritok, hanem az ATV-hez igazolt Juszt László és a szintén ATV-s Szilágyi János végzett az első és második helyen. A nézők szerint csak utánuk következik kedveltségben Joshi Bharat, a TV2 ügyeletes családsegítője, illetve Erdélyi Mónika, a Mónika-show háziasszonya.
A szórakoztató showműsorok esetében viszont nincs nagy meglepetés. Az ország legkedveltebb showműsor-vezetője Fábry Sándor lett. Második helyen szintén egy RTL Klubos, pontosabban ex-RTL Klubos végzett Vágó István személyében.

Hozzászólás

Név:
Weblap:
Tárgy:
Hozzászólás: